Bazar

Volkswagen Passat Variant 1.4 TSi Ecofuel CNG

Nabídka

Prodám Volkswagen Passat B6 Variant 1.4 TSi Ecofuel (110kw) CNG manuál, ve velmi dobrém stavu. Udělané rozvody včetně vodní pumpy a spojka. Vyměněné zadní kotouče včetně deštíček a benzinové vstřikovače. Nové zadní pružiny. Pravidelný servis po 15 tkm (oleje, filtry, svíčky, atd.) Láhve na CNG byly vyměněny v rámci svolávací akce VW už ve Švédsku. Dovezeno v květnu 2016 s nájezdem 155 000 km, doloženo fakturami nebo si můžete ověřit ve VW. Najeto 214 000 km Levný provoz na CNG cca. 1-1,2 Kč/km. STK do 5/2018 Modelový rok: 2010 Rok výroby: 12/2009 Země původu Švédsko. VIN: WVWZZZ3CZAE082433 Výbava: Adaptivní Bi-xenony Kůže Parkovací čidla (vzadu i vpředu) Dešťový senzor Bluetooth pro připojení telefonu (bez adapteru) Automatická klimatizace Vyhřívaní sedaček Originální rádio Tempomat ESP ASR 2x klíč Tažné zařízeni do 1500 Kg a další

Cena
169000 Kč
Foto Volkswagen Passat Variant 1.4 TSi Ecofuel CNG

Vw Caddy Life

Nabídka

Prodám spolehlivý odzkoušený úsporný vůz VW Caddy LIFE, 2,0 CNG, zemní plyn. PLNÝ SERVIS VE Volkswagen. Zkontrolujte si historii vozu u Vašeho dealera Volkswagen. Vin vozu ve foto. Najeto 295000 km. Záruka 6 měsíců na funkčnost. Výborný motor nesmrtelný motor!!. 5 míst,rok výroby 2006, klima, 8x airbag, rádio, vyhřívané sedadla, NOVÝ SYSTEM CNG, životnost lahví 25 LET!!. Interiér bez jakýchkoliv poškození! 2x Klíč, servisní kniha, veškerý servis pouze ve značkovém servisu. Nyní je vůz po velkém servise, rozvody,filtry,náplně. Auto je vyčištěno parní dezinfekcí. Vozidlo ma české doklady. V případě potřeby tažného zařízení, můžeme do montovat a zapsat do TP!! Ke každému vozidlu dostanete plnou nádrž CNG na cestu domů!! Vůz je naprosto bez investic.Jen sednout a jezdit. A to velmi levně - 1 Kč/km. Možnost prohlídky Vaším mechanikem. Super auto do firmy - silniční daň 0 Kč. Žádný zaměstnanec už ne ukradne PHM!! Nejsme klasicky autobazar, prodávám pouze vozidla VW CNG. Vice jak sedmileté zkušenosti s těmito vozy. Vozidla servisujeme, umíme pomoct,poradit vyřešit. Volejte i s vozidly zakoupenými u jiných prodejců. Rádi pomůžeme. Volejte NONSTOP. Více foto nebo video k vozidlu zašlu na email.

Cena
115000 Kč
Foto Vw Caddy Life

Vw Caddy Life

Nabídka

Prodám krásný úsporný vůz VW Caddy LIFE, 2,0 CNG, zemní plyn. PLNÝ SERVIS VE Volkswagen. Zkontrolujte si historii vozu u Vašeho dealera Volkswagen. Vin vozu ve foto. Najeto 144000 km!!!. Výborný motor nesmrtelný motor!!. 5 míst,ESP,ABS,ASR, rok výroby 2010, klima, 8x airbag, rádio s mp3, TAŽNÉ ZAŘĪZENÍ, NOVÝ SYSTEM CNG, životnost lahví 25 LET!!. Interiér i lak bez jakýchkoliv poškození!!! Vše je ve stavu nového vozu!! 2x Klíč, servisní kniha, veškerý servis pouze ve značkovém servisu. Zákazníkovi který zakoupí vozidlo budou ihned vyměněny náplně a filtry přímo před zákazníkem!! Auto je vyčištěno parní dezinfekcí. Vozidlo ma české doklady. Ke každému vozidlu dostanete plnou nádrž CNG na cestu domů!! Vůz je naprosto bez investic. Jen sednout a jezdit. A to velmi levně - 1 Kč/km. Možnost prohlídky Vaším mechanikem. Na voze úplně nové letní pneu!! Super auto do firmy - silniční daň 0 Kč. Žádný zaměstnanec už ne ukradne PHM!! Nejsme klasicky autobazar, prodávám pouze vozidla VW CNG. Vice jak sedmileté zkušenosti s těmito vozy. Vozidla servisujeme, umíme pomoct,poradit vyřešit. Volejte i s vozidly zakoupenými u jiných prodejců. Rádi pomůžeme. Volejte NONSTOP. Více foto nebo video k vozidlu zašlu na email.

Cena
172000 Kč
Foto Vw Caddy Life