Získali jsme ocenění v soutěži IEA

V nejprestižnější české soutěži o internetové efektivitě Internet Effectiveness Awards 2018 získal náš portál CNG.cz 3. místo v kategorii „energetika a utility“.

Soutěž pořádá Asociace dodavatelů internetových řešení - Asociace.BIZ - již 12. rokem. Přínos digitálních projektů hodnotí odborná porota složená z novinářů z odborných médií, odborníků z profesních asociací, nezávislých odborníků, manažerů úspěšných on-line projektů a v neposlední řadě odborníků z akademické sféry.

ocenění

Soutěž a konference o nejefektivnějších způsobech, jak využít internet a digitální média k obchodování, marketingu, státní správě a charitativním účelům, vznikly v roce 2005. Úplné informace o letošním ročníku (včetně kompletní fotogalerie ze slavnostního vyhlášení) naleznete na stránkách IEA.

Portál CNG.cz byl navržen a vytvořen jako edukativní nástroj, jenž osloví jak potencionální zájemce o alternativní paliva, tak i stávající uživatele CNG vozů. Návštěvníkům nabízí ucelené detailní informace o legislativní, technické, daňové i ekologické stránce tohoto pohonu. Denně se na nás uživatelé webu obracejí a komunikují s námi o CNG. Provedeme je celým světem CNG od nabídek vozidel až po ceny na plnicích stanicích.